Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver :

BerbatKötüNormalİyiHarika
Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi logo

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi randevu; online randevu ve telefonla randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, hastanenin adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında yorumlar, hastane haritası

Hastane: Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi
Telefon Numarası: 0224 223 82 00 (10 Hat)
Faks: 0224 223 82 20
Randevu Telefonu: 182
Adres: Alaaddin Mahallesi, Ortapazar Caddesi, Menekşe Sokak, No: 2
İlçe / İl: Osmangazi / Bursa
İnternet Sitesi: http://www.bursaonkoloji.gov.tr
Laboratuvar Sonuçları: Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al
Reklam:
Doktor Çalışma Saatleri: Doktor Çalışma Saatlerini Öğrenmek için Tıklayınız
E-Posta: -

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, randevu telefonu, online randevu, laboratuvar tahlil sonuçları, yorumlar

Hastanemizin temeli 7 Ağustos 1990 tarihinde atılmıştır. 2188 metre kare taban üzerine 9966 metre kapalı alan olarak planlanan inşaat Eylül 1990 tarihinde başlatılmıştır.

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi 1995 yılından beri yalnızca Bursa’ daki hastalara değil ayrıca Eskişehir, Kütahya, Balıkesir, Denizli, Çanakkale,Bilecik gibi çevre illerden gelen kanserli hastalara da hizmet veren bir bölge hastanesidir. Ayrıca diğer branşlarda da hizmetimiz sürmektedir.

10404.6 metrekare saha üzerine kurulmuştur. Yaklaşık 8202 metrekare kapalı alana sahiptir. Sağlık Bakanlığına bağlı bir devlet hastanesi olma özelliğinden dolayı tüm Yeşil Kart, Bağkur, Emekli Sandığı, Resmi Evraklı hastaların yanı sıra, Bursa SSK Hastanesinde Radyasyon onkolojisi bölümünün olmaması nedeniyle aynı bölgelerden gelen SSK lı hastalara da hizmet vermektedir.

Hastanemiz 24 saat sağlık hizmeti vermekte olup, poliklinik hizmetleri 08:00-16:00 arası acil hizmeti 24 saat, klinikler 24 saat, tetkik ünitelerimiz 24 saat olmak üzere hizmet çalışmalarını sürdürmektedir.Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi; Alaaddin Mahallesi, Ortapazar Caddesi, Menekşe Sokak, No: 2 Osmangazi / Bursa adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0224 223 82 00 (10 Hat) numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Laboratuvar Sonuçlarınızı öğrenmek için yukarıdan Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren bağlantısına tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kategori: Bursa, Bursa Devlet Hastaneleri, Randevu

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Randevu

Hastaneden 182 telefonla randevu ve MHRS online randevu alabilirsiniz.

Telefon Randevu: 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, saat bilgilerini vererek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak randevu sistemine giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İl, İlçe, Hastanenizi seçerek randevunuzu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yorumlar

(1 Yorum)

 1. Şaban AYDIN diyor ki:

  Merhabalar,öncelikle tüm hastahane çalışanlarını,bu ulvi ve gerçekten özveri isteyen işlerinde canla başla çalıştıkları için kutluyorum,
  Eşimin 6 aylık periyodik kontrolleri için geldiğimizde özellikle ultrason kayıt masasında görevli sn.Mehmet ASA nın hastalara davranışı ,sorulara verdiği sabırlı,anlaşılır cevaplar beni etkiledi ve bu mesajı yazmama neden oldu,
  teşekkürler,
  çalışmalarınızde başarılar dilerim.
  Şaban AYDIN

  Bu yorumu doğru buluyor musunuz? Thumb up 2 Thumb down 1

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2016 Hastane Randevu - Hastane Bilgileri ve İnternetten Online Hastane Randevu Alma Hakkında Herşey