Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver :

BerbatKötüNormalİyiHarika
Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi logo

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu; online randevu ve telefonla randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, hastanenin adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında yorumlar, hastane haritası

Hastane: Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon Numarası: 0224 366 85 60 65
Faks: 0224 366 69 88
Randevu Telefonu: 182
Adres: Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. No:13
İlçe / İl: Yıldırım / Bursa
İnternet Sitesi: http://www.bursaadsm.gov.tr
Laboratuvar Sonuçları: -
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al
Reklam:
Doktor Çalışma Saatleri: Doktor çalışma saatleri eklenmemiş.
E-Posta: -

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

9.Şubat.1991 yılında Köy Hizmetleri İl Müdürlüğünün Toprak Mahsulleri laboratuarı olarak kullanılan binada 10 yataklı olarak hizmete başlamıştır.

Bursa Devlet Hastanesi’nden görevlendirilen 15 dişhekimi ile açılan, o zamanki adı ile Bursa Diş Hastanesi’nin kapasitesinin zaman içerisinde yetersiz kalması nedeniyle, 1. ek bina projesi 1997 yılında hayata geçirilmiştir.

1999 yılında Sağlık Bakanlığı’nın ilgili genelgeleri ile Diş Hastanesi olan adı, Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak değiştirilmiştir. Bursa’nın yoğun göç alan bir il olması nedeniyle, nüfus sürekli artmaktadır. Merkezimiz sadece Bursa’da yaşayan vatandaşlarımızın değil, çevre illerimizin de büyük yükünü taşımaktadır. 2007 yılında 325.000 hastaya hizmet vermiş bulunmaktayız.

Merkezimiz mevcut fiziki yapısının bölge potansiyeline cevap verememesi nedeni  ile yapılan  2. ek bina tamamlanmış olup, 4.Haziran 2007 tarihinde faaliyete geçmiştir. 7.500 m²’si kapalı, 8.500 m²’si açık alan olmak üzere, toplam 16.000 m² alanda hizmet vermekteyiz.

Avrupa Birliği’ne girme sürecinde bulunan ülkemizdeki gelişmelere paralel olarak, uluslararası akreditasyonun sağlanması hedefi ile, merkezimizde toplam kalite çalışmaları kapsamında TSE–ISO–EN- 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgemizi 03.06.2008 tarihinde almış bulunmaktayız.

Merkezimizin bilgisayar yazılım sistemi yenilenmiş ve tam otomasyona geçilmiştir. Tüm kliniklerimize LCD ekran konmuş olup, hastalarımız daha modern şartlarda hizmet alma imkânına kavuşmuşlardır.

Mevcut tıbbi cihazlarımızın teknolojik olarak modern cihazlar ile yenilenmesiyle daha sağlıklı şartlarda hizmet verilmesi sağlanmıştır. Personelimiz, teknolojik  gelişmeler ve sağlık alanındaki yenilikler konusunda, hizmet içi eğitimlerle sürekli bilgilendirilmektedir.

Hastane enfeksiyonları konusunda çalışmalarımız sürmektedir. Merkezimizin değişik birimlerinden düzenli olarak alınan örnekler, Bursa İl Halk Sağlığı Laboratuarında analize gönderilmekte, alınan sonuçlar titizlikle değerlendirilmektedir.Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. No:13 Yıldırım / Bursa adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0224 366 85 60 65 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Laboratuvar Sonuçlarınızı öğrenmek için yukarıdan Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren bağlantısına tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kategori: Bursa, Bursa Devlet Hastaneleri, Randevu

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu

Hastanemizden 182 telefonla randevu ve online merkezi hastane randevu sisteminden randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu Alma: 182 Telefon numarasını arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, poliklinik, doktor, randevu tarihi ve saatini söyleyerek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu Alma: Yukarıdan Online Randevu bölümündeki bağlantıya tıklayarak açılan sistem üzerinden giriş yaparak, online randevu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yorumlar

(2 Yorum)

  1. Mahmut diyor ki:

    Tereddüt ederek gittim ama güler yüzle karşılanınca korkum geçti. Teşekkürler.

    Bu yorumu doğru buluyor musunuz? Thumb up 3 Thumb down 0

  2. şengül zeliha arslan diyor ki:

    Hastane ve hizmet bir kez gittim gayet iyi.Benim bu yaşadığım randevu alamamak sadece yoğunluktan.gerçekten hastane temiz ve personel sağolsun ilgili.Teşekkürler birde bana ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilseler.Zira benim emekli olmam özel diş merkezlerine gitmemi engelliyor.

    Bu yorumu doğru buluyor musunuz? Thumb up 0 Thumb down 1

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2016 Hastane Randevu - Hastane Bilgileri ve İnternetten Online Hastane Randevu Alma Hakkında Herşey