Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver :

BerbatKötüNormalİyiHarika
Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi logo

Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu; online randevu ve telefonla randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, hastanenin adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında yorumlar, hastane haritası

Hastane: Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Telefon Numarası: 0224 275 20 00
Faks: -
Randevu Telefonu: 182
Adres: İzmir Yolu Mah.
İlçe / İl: Nilufer / Bursa
İnternet Sitesi: http://www.bch.gov.tr
Laboratuvar Sonuçları: Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al
Reklam:
Doktor Çalışma Saatleri: Doktor Çalışma Saatlerini Öğrenmek için Tıklayınız
E-Posta: -

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi randevu, telefonla randevu, online randevu, laboratuvar tahlil sonuçları, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

Hastane bünyesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Gastroenterolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Ruh Sağlığı (Psikiyatri), Çocuk Hematolojisi, Çocuk KBB, Çocuk Alerjisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Diş sağlığı branşlarında toplam 40 uzman doktor görev yapıyor.

Biyokimya, Anestezi, Radyoloji, ve Enfeksiyon branşlarında da 10 uzmanı bulunan hastanenin Pratisyen hekim sayısı 18 ‘dir.

Günlük ortalama bin hastaya ayaktan poliklinik hizmeti verilirken, bu hastaların 500’ü Dörtçelik Merkez binasına , 460’ı Çekirge Yerleşkesinde tedavi görmüşlerdir. Acile ise toplam günlük bin yüz hasta müracaat ederken, bu hastaların 500’ü Çekirge yerleşkesinde, 550’si ise Dörtçelik Merkez binasında tedavi edilmiştir.Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi; İzmir Yolu Mah. Nilufer / Bursa adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0224 275 20 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Laboratuvar Sonuçlarınızı öğrenmek için yukarıdan Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren bağlantısına tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kategori: Bursa, Bursa Devlet Hastaneleri, Randevu

Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu

Hastaneden 182 telefonla randevu ve MHRS online randevu alabilirsiniz.

Telefon Randevu: 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, saat bilgilerini vererek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak randevu sistemine giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İl, İlçe, Hastanenizi seçerek randevunuzu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2016 Hastane Randevu - Hastane Bilgileri ve İnternetten Online Hastane Randevu Alma Hakkında Herşey