Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver :

BerbatKötüNormalİyiHarika
Honaz Devlet Hastanesi logo

Honaz Devlet Hastanesi randevu; online randevu ve telefonla randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, hastanenin adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında yorumlar, hastane haritası

Hastane: Honaz Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0258 811 12 44 - 0258 811 12 46
Faks: 0258 811 12 45
Randevu Telefonu: 182
Adres: Cumhuriyet Mah. No: 2
İlçe / İl: Honaz / Denizli
İnternet Sitesi: http://www.hdh.gov.tr
Laboratuvar Sonuçları: -
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al
Reklam:
Doktor Çalışma Saatleri: Doktor çalışma saatleri eklenmemiş.
E-Posta: -

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Honaz Devlet Hastanesi randevu, telefonla randevu, online randevu, internetten randevu alma, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, harita gibi bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Honaz Devlet Hastanesi, 01 Şubat 2002 tarihinde hizmete açılmıştır. Denizli şehir merkezine 21 km uzaklıkta bulunan Honaz ilçemizin merkezinde kurulmuştur. 8.571 m² arsa alanı üzerinde bulunan binamız toplam 2.722 m² kapalı alana sahiptir. Mevcut 25 yatak kapasitesi ile çalışan hastanemizde, 5 uzman doktor, 5 pratisyen hekim ve 2 diş hekimi görev yapmaktadır. Acil Servisimiz pratisyen doktorlarımız nezaretinde 24 saat kesintisiz olarak çalışarak, acil olarak başvuran hastalara müdahale etmektedir. Aynı zamanda B tipi 112 hizmetleri yürütülmektedir. Hasta sevki için 2 adet Acil Yardım Ambulansı bulunmaktadır. 1 adet ameliyathane salonu ve 1 adet Doğum Salonu ile hizmet vermektedir. Halen 70 sağlık personeli, 12 özel temizlik hizmeti personeli ve 4 adet özel güvenlik görevlisi ile hastalarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için en büyük hedefimizdir.Honaz Devlet Hastanesi; Cumhuriyet Mah. No: 2 Honaz / Denizli adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0258 811 12 44 - 0258 811 12 46 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Laboratuvar Sonuçlarınızı öğrenmek için yukarıdan Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren bağlantısına tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kategori: Denizli, Denizli Devlet Hastaneleri, Randevu

Honaz Devlet Hastanesi Randevu

Hastanemizden 182 telefonla randevu ve online merkezi hastane randevu sisteminden randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu Alma: 182 Telefon numarasını arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, poliklinik, doktor, randevu tarihi ve saatini söyleyerek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu Alma: Yukarıdan Online Randevu bölümündeki bağlantıya tıklayarak açılan sistem üzerinden giriş yaparak, online randevu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2016 Hastane Randevu - Hastane Bilgileri ve İnternetten Online Hastane Randevu Alma Hakkında Herşey