Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver :

BerbatKötüNormalİyiHarika
Medice Özel İnegöl Hastanesi logo

Medice Özel İnegöl Hastanesi randevu; online randevu ve telefonla randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, hastanenin adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında yorumlar, hastane haritası

Hastane: Medice Özel İnegöl Hastanesi
Telefon Numarası: 0224 711 01 21 - 0224 711 70 80
Faks: 0224 711 06 04
Randevu Telefonu: 0224 711 01 21
Adres: Süleymaniye Mahallesi, İstiklal Caddesi, No: 189
İlçe / İl: İnegöl / Bursa
İnternet Sitesi: http://www.medicehastanesi.com
Laboratuvar Sonuçları: -
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al
Reklam:
Doktor Çalışma Saatleri: Doktor çalışma saatleri eklenmemiş.
E-Posta: -

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Hastanemiz İnegöl’ün merkezinde toplam 5.000 m2 kullanım alanı 5 katlı binası 50 yatak kapasitesi ile Kasım ayı itibariyle hizmete açıldı.

Hastanemiz ; Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak-Burun-Boğaz, Çocuk Hastalıkları, Nöroloji, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel cerrahi, Beyin Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç hastalıkları,Beslenme ve Diyet, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon olmak üzere 12 poliklinik ile hizmet vermektedir.Modern mimarisi, konforlu hasta odaları, tam teşekküllü dijital cihazlardan oluşan Radyoloji Bölümü, MR ve Tomografi odaları, Yoğun Bakım, ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Üniteleri, Doğum servisi ve tam donanımlı ameliyathaneleri ile bir dünya hastanesidir.Ayrıca acil servisimiz 24 saat halkımızın hizmetindedir.

Her geçen gün gelişmekte olan İlçemiz için büyük bir adım olarak değerlendirdiğimiz hastanemiz, en gelişmiş teşhis ve tedavi yöntemleri kullanarak hastalarımıza yüksek kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.

İnegöl’ün İlk ve Tek özel hastanesi olan hastanemiz, İnegöl’deki sağlık hizmeti standartını yükseltmiştir ve hergeçen gün bu yükselişi devam ettirecektir.Medice Özel İnegöl Hastanesi; Süleymaniye Mahallesi, İstiklal Caddesi, No: 189 İnegöl / Bursa adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0224 711 01 21 - 0224 711 70 80 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 0224 711 01 21 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Laboratuvar Sonuçlarınızı öğrenmek için yukarıdan Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren bağlantısına tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kategori: Bursa, Bursa Özel Hastaneleri, Randevu

Medice Özel İnegöl Hastanesi Randevu

Medice Özel İnegöl Hastanesinden internet üzerinden online randevu alabilirsiniz. Yukarıdaki Hastane için Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak açılan randevu sistemi üzerinden sizden istenilen bilgileri girerek randevunuzu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yorumlar

(1 Yorum)

  1. CAN YILMAZ diyor ki:

    Süper hizmet ve kaliteli bir hastane.
    Beyin cerrahisi ,göz ve kadın doğum çok iyi.
    tavsiye ederim.

    Bu yorumu doğru buluyor musunuz? Thumb up 1 Thumb down 1

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2016 Hastane Randevu - Hastane Bilgileri ve İnternetten Online Hastane Randevu Alma Hakkında Herşey