Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver :

BerbatKötüNormalİyiHarika
Özel Altınova Hastanesi logo

Özel Altınova Hastanesi randevu; online randevu ve telefonla randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, hastanenin adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında yorumlar, hastane haritası

Hastane: Özel Altınova Hastanesi
Telefon Numarası: 0264 289 22 22
Faks: 0264 289 20 00
Randevu Telefonu: 0264 289 22 22
Adres: Bahçelievler Mahallesi, Serdivan Bulvarı, No: 20
İlçe / İl: Serdivan / Sakarya
İnternet Sitesi: http://www.altinovahastanesi.com
Laboratuvar Sonuçları: Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al
Reklam:
Doktor Çalışma Saatleri: Doktor çalışma saatleri eklenmemiş.
E-Posta: info@altinovahastanesi.com

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Özel Altınova Hastanesi, 2005 yılında sağlık sektörüne yeni bir anlayış getirmek amacıyla kurulan Sakmed Sağlık Hizmetleri A.Ş.’nin projelerinden birtanesidir.

3750m² arazi üzerine kurulu Özel Altınova Hastanesi 7000m² kapalı alanı ile 2008 mayıs ayında hasta kabülüne başlamıştır.

Hastanemiz bünyesinde tüm branşlarda hizmet veren polikliniklerimiz, tam donanımlı ameliyathanelerimiz, son teknoloji ile donatılmış anjio salonumuz, ileri görüntüleme teknikleri ile donatılmış Radyoloji bölümümüz, Endoskopi ve Eswl (taş kırma) bölümümüz, tam donanımlı Mikrobiyoloji ve Biyokimya Laboratuvarımız, tam donanımlı KVC, Koroner, Yenidoğan, ve Genel Yoğun Bakım ünitelerimiz, sancı odaları ve doğumhane salonlarımız hizmetinizdedir.

Sağlıkta Altınova Standartları anlayışı ile yola çıkan hastanemiz, siz değerli hastalarımıza sağlık alanında, teknoloji ve hizmet anlayışına altın standartlar getirerek, ilimizde sağlık alanında yeni bir dönem başlamasında öncü olmuştur.

Sağlık alanında tüm branşlarda hizmet vermeyi amaçlayan hastanemiz, siz hastalarımızın diğer şehirlerde aradığı tedavi imkanlarını şehrimize getirerek, aradığınız hizmet kalitesi ve imkanlarını sizlere sunmaktadır. Sağlıkta yeni bir hizmet anlayışı başlatan hastanemiz, kısa zaman içerisinde çevre illerden de hasta kabul etmeye başlamıştır.

Kalp-Damar Cerrahisi alanında gerçekleştirdiği başarılı operasyonlar ile kendinden söz ettiren hastanemiz, bu alandaki kalitesini yurt sınırları dışına taşımış, diğer ülkelerden gelen hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Yatan Hasta Servisimiz; hemşire çağrı sistemi, interaktif tv, minibar, şifreli kasa, duş ve wc vb. gibi özelliklerle donatılmış, Tek kişilik Hasta Odalarımızda, Uzman Hemşire ve Hasta Bakıcılar ile siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir.

Özel Altınova Hastanesi olarak sağlıkta teknoloji ve hizmeti altın standartlarla koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerinde büyük atılımlarla yolumuza devam ediyoruz.Özel Altınova Hastanesi; Bahçelievler Mahallesi, Serdivan Bulvarı, No: 20 Serdivan / Sakarya adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0264 289 22 22 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 0264 289 22 22 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Laboratuvar Sonuçlarınızı öğrenmek için yukarıdan Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren bağlantısına tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kategori: Randevu, Sakarya, Sakarya Özel Hastaneleri

Özel Altınova Hastanesi Randevu

Telefonla Randevu Alma

Telefon ile Randevularınızı 0264 289 22 22 numaralı telefonu arayarak Çağrı Merkezi assitanlarımızdan alabilirsiniz.

Online Randevu Alma

Online randevu sisteminden randevu almak için yukarıda bulunan Hastane için Online Randevu bağlantısına tıklayıp sizden istenilen bilgileri doldurarak, adımları izlemeniz randevu almanıza yeterli olacakdır.

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2016 Hastane Randevu - Hastane Bilgileri ve İnternetten Online Hastane Randevu Alma Hakkında Herşey