Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver :

BerbatKötüNormalİyiHarika
Özel Konya Farabi Hastanesi logo

Özel Konya Farabi Hastanesi randevu; online randevu ve telefonla randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, hastanenin adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında yorumlar, hastane haritası

Hastane: Özel Konya Farabi Hastanesi
Telefon Numarası: 0332 221 44 00
Faks: 0332 261 20 83
Randevu Telefonu: 0332 221 44 44
Adres: Sancak Mahallesi Veysel Karani Caddesi Ebru Sokak No:14
İlçe / İl: Selçuklu / Konya
İnternet Sitesi: http://www.farabihastanesi.com.tr/
Laboratuvar Sonuçları: Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al
Reklam:
Doktor Çalışma Saatleri: Doktor çalışma saatleri eklenmemiş.
E-Posta: -

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Özel Konya Farabi Hastanesi, toplumumuzun sağlık alanındaki artan ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla 30 Temmuz 2009’da hasta kabulüne başlamıştır. Başhekim Prof. Dr. Cevat ÖZPINAR yönetiminde çağdaş ve modern teknolojilerle donatılarak hizmete giren Farabi Hastanesi,  dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Sağlık sektörüne farklı bir boyut kazandırarak, bilinen hastane ortamından çok uzakta, 5 yıldızlı otel konforunda hastalarına tedavi imkanı sağlayan Farabi Hastanesi, sadece Konya ve çevre illeri tarafından değil, ülkemizin dört bir yanında bilinirliliği olan çok seçkin bir hekim kadrosunu bünyesinde bulundurmaktadır.   Hastanemiz, Genel Cerrahi’de Prof. Dr. Metin BELVİRANLI, Ortopedi ve Travmatoloji’de Prof. Dr. Mehmet ARAZİ, Göğüs Hastalıkları\’nda Prof. Dr. Faruk Özer, Kalp ve Damar Cerrahisi’nde Doç. Dr. Ufuk Özergin başta olmak üzere birbirinden kıymetli doktorlarıyla hastalarına şifa dağıtacaktır.

Kısa zamanda gösterdiği başarılı sağlık hizmetiyle şehir içi, şehir dışı ve yurt dışından gelen hastalarına şifa dağıtan Farabi Hastanesi, insan odaklı yaklaşımıyla tüm çevrelerin takdirini kazanmıştır.

Hasta odalarında internet, uydu yayınlı LCD televizyon, yurt dışı çıkışlı telefon, mini buzdolabı, özel banyo, konforlu refakatçi koltuğu ve zaman ayarlı hemşire çağırma sistemiyle hasta ve yakınlarının ihtiyaç ve beklentileri göz önünde bulundurularak beş yıldızlı otel konforunda dizayn edilmiştir.

“Önce insan” ilkesiyle yola çıkılarak “akıllı bina” olarak tasarlanan Farabi Hastanesi,  103 hasta yatağıyla, 29 polikliniği, biri kardio vasküler cerrahi olmak üzere 4 adet üstün teknolojilerle donatılmış ameliyathanesi, yeni doğan yoğun bakım servisiyle hasta ve yakınlarına kendilerini iyi hissedecekleri bir ortam hazırlamıştır.

Hastanemizde, tüm tetkiklerin yapılabildiği ileri teknolojiye sahip, labaratuar ve analiz ünitesi bulunmaktadır. Çağımızın en üst teknolojileri kullanılan Siemens radyoloji sistemleriyle donatılmış görüntüleme merkezimizde open (Açık) MR, tomografi, koroner anjiografi, mamografi, direkt röntgen, dört boyutlu ultrasonografi vb. cihazlar hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmaktadır.

10 bin 500 metrekarelik kapalı alan, 200 araçlık otoparkı, rekreasyon parklarıyla hasta ve yakınlarına  ferah bir ortam hazırlayan Farabi Hastanesi, kampüs yolu su deposu tramvay durağına 100 metre uzaklıkta konumlandırılmıştır.Özel Konya Farabi Hastanesi; Sancak Mahallesi Veysel Karani Caddesi Ebru Sokak No:14 Selçuklu / Konya adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0332 221 44 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 0332 221 44 44 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Laboratuvar Sonuçlarınızı öğrenmek için yukarıdan Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren bağlantısına tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kategori: Konya, Konya Özel Hastaneleri, Randevu

Özel Konya Farabi Hastanesi Randevu

Hastaneden telefonla randevu ve online randevu alabilirsiniz.

Randevu Telefonu yazan bölümdeki telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz.

Hastane için Online Randevu Al bağlantısına tıklayarakta hastaneden online randevu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2016 Hastane Randevu - Hastane Bilgileri ve İnternetten Online Hastane Randevu Alma Hakkında Herşey