Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver :

BerbatKötüNormalİyiHarika
Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi logo

Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu; online randevu ve telefonla randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, hastanenin adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında yorumlar, hastane haritası

Hastane: Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0264 275 10 10 15
Faks: 0264 275 91 92
Randevu Telefonu: 0212 444 54 00
Adres: Adnan Menderes Caddesi Sağlık Sokak No: 193
İlçe / İl: Adapazarı / Sakarya
İnternet Sitesi: http://www.sakaryaeah.saglik.gov.tr/index_ic.htm
Laboratuvar Sonuçları: Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al
Reklam:
Doktor Çalışma Saatleri: Doktor Çalışma Saatlerini Öğrenmek için Tıklayınız
E-Posta: -

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Hastanemiz 1951 yılında 100 yataklı olarak inşa edilmiş olup; bu tarihten sonra yapılan ek binalarla sürekli gelişerek 17 Ağustos 1999 depremine kadar 278 fiili yatak kapasitesine ulaşmıştır. Ancak 1999 depreminde A ve C bloklarının ağır hasar görmesi sonucu binalar yıktırılmış ve fiilen yatak sayımız 44’e düşmüştür. Personel makine-teçhizat ve diğer donanımlarda büyük azalma olmuştur. Deprem sonrası hastanemiz hızlı bir şekilde toparlanma sürecine girmiş, gerek bina gerek personel gerekse tıbbi cihaz araç-gereç eksikliklerini mümkün olan en kısa zamanda gidermeye çalışarak ilimiz ve çevre insanına ihtiyaç duyduklarını sağlık hizmetini temin etmeye çalışmıştır.

2007 yılında hastanemiz merkez yerleşkesinde 4 bina ve 2 prefabrik bina ile hizmete devam ederken aynı yıl başlarında Korucuk’ta TOKİ tarafından yapılan hastane binasının kurumumuza verilmesiyle; aralarında yaklaşık 20 km . mesafe bulunan iki yerleşkede hizmet verilmeye başlanmıştır.

Bakanlığımızın Sağlık Eğitimi Genel Müdürlüğünün 10.11.2006 tarih ve 6625 sayılı yazısı ile hastanemiz, İstanbul Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı genel nitelikli eğitim ve araştırma hastanesi niteliğine sahip olarak Sakarya Eğitim  ve Araştırma Hastanesi adını almıştır.

Şu anki haliyle 398 hasta yatağı ile hizmet vermekte olan hastanemiz gerek personel kadrosu gerekse yatak sayısı ve de tıbbi donanım olarak gelişmesine devam etmektedir. 17 branşta eğitim verecek olan hastanemize Bakanlığımızca klinik şefleri atanmaya başlamıştır.İlk klinik şefimiz Ekim-2008 tarihinde göreve başlamış olup, 10.11.2008 tarihi itibariyle Göz,İntaniye, Ortopedi ve travmatoloji, Kardiyoloji,Kadın hastalıkları ve doğum ve Dahiliye olmak üzere 6 ana dalda klinik şeflerimiz görev yapmaktadır.Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi; Adnan Menderes Caddesi Sağlık Sokak No: 193 Adapazarı / Sakarya adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0264 275 10 10 15 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 0212 444 54 00 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Laboratuvar Sonuçlarınızı öğrenmek için yukarıdan Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren bağlantısına tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kategori: Randevu, Sakarya, Sakarya Devlet Hastaneleri

Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu


İnternetten Randevu Alma ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

1) Hastanemize İnternetten Randevu alma işlemi saat 08:00'dan itibaren bir sonraki gün için olmaktadır.

2) Randevu alabilmeniz için T.C KİMLİK Numaranız yeterlidir.

3) Randevu Alma İşleminizin başarılı olması için mutlaka RANDEVU AL Butonuna basmanız gerekmektedir.

4) RANDEVU AL butonuna bastıktan sonraki bilgilerde size verilen ONAY KODUNU mutlaka not ediniz. Randevu iptal işleminizi yalnızca size verilen ONAY KODU ile birlikte yapabilirsiniz.
Örnek: Onay Kodu: XWRBN

5) Randevunuzu aldıktan sonra hastanemize geldiğinizde doğrudan muayene olacağınız polikliniğe giderek muayene olabilirsiniz.

6) Randevu saatinizi kaçırırsanız en son ki hastadan sonra muayene olabilirsiniz.

7) ÇARŞAMBA GÜNÜ ENDOKRİNOLOJİ POLİKLİNİĞİNDE SADECE TİP IDM ,GEBE,SÜRRENAL,HİPOFİZ(CUSHING,AKROMEGALİ,HİPERPROLAKTİNEMİ,ADDİSON) HASTALARINA POLİKLİNİK YAPILACAKTIR. RANDEVULAR SADECE TELEFONLA ALINABİLECEKTİR

8) Korucuk Dahiliye Polikliniklerinde uzman hekim sorumluluğunda kıdemli asistanlar poliklinik yapmaktadır.

9) Gebe olmayan hastalarımızın Gebe Polikliniklerimizden randevu almamaları gerekmektedir.

10)Kadın Hastalıkları ve Doğum Öğretim Üyesi muayenelerinde, öğretim üyesinin acil ameliyata girmesi ve benzeri gibi beklenmedik durumlarda poliklinik hizmeti, başka bir hekim tarafından devam ettirilecektir.

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2016 Hastane Randevu - Hastane Bilgileri ve İnternetten Online Hastane Randevu Alma Hakkında Herşey