Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver :

BerbatKötüNormalİyiHarika
Sarayönü Devlet Hastanesi logo

Sarayönü Devlet Hastanesi randevu; online randevu ve telefonla randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, hastanenin adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında yorumlar, hastane haritası

Hastane: Sarayönü Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0332 617 15 15
Faks: 0332 617 25 00
Randevu Telefonu: 182
Adres: Fatih Mah. Yalçın Cad.
İlçe / İl: Sarayönü / Konya
İnternet Sitesi: http://www.sarayonudevlethastanesi.gov.tr
Laboratuvar Sonuçları: Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al
Reklam:
Doktor Çalışma Saatleri: Doktor çalışma saatleri eklenmemiş.
E-Posta: konyadhs19@saglik.gov.tr

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Sarayönü Devlet Hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, randevu alma, online randevu, telefonla randevu numarası, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, hastane haritası, hastane hakkında yorumları sitemizde bulabilirsiniz.

İlçemiz Sarayönü Devlet Hastanesi 1961 yılında sağlık merkezi olarak yapılmış olup, daha sonra 25 yataklı devlet hastanesi olarak hizmet vermeye başlamış olan hastanemiz, ocak 2009 ?da geçici kabulü yapılan ek binanın da hizmete girmesi ile , 03.04.2009 tarihi itibari ile sağlık bakanlığınca 55 yataklı devlet hastanesi olarak tescil edilmiştir.

Devlet Hastanesi 30 yataklı ek hizmet binası olarak yapına başlanmış, İnşaatı 2005 yılında başlamış, 2008 yılı sonunda inşaatın geçici kabulü yapılmıştır.2009 yılı Temmuz ayında tefrişatı tamamlanarak hizmete açılmıştır.

İlçe Devlet Hastanesi bünyesinde Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ağrı , Diş ve Acil Polikliniklerinde hizmet verilmektedir.

24 saat kesintisiz hizmet veren acil serviste röntgen ve laboratuar hizmetleri verilmekte olup, acil servisinde kadın ve erkek olmak üzere iki ayrı müşahede odası mevcut olup, toplam yatak sayısı 9 dir.

Sarayönü Devlet Hastanesinin toplam 12800 m² içerisinde 6520 m² kapalı alanı mevcuttur. 9 poliklinik alanı, 2 laboratuar, 1 röntgen, 17 hasta odası, 2 ameliyathane odası, 1 doğum odası ve kriterlere uygun acil servise sahiptir.2 Diş Hekimi mevcut olup, 2010 yılı itibari ile diş ve protez yapımı başlamıştır. Ameliyathanesinde Genel Cerrahi ve Kadın doğum Uzmanları tarafından safra kesesi, guatr, fıtık, sünnet, sezaryen, kist, histeroktomi ameliyatları yapılmaktadır.

Fiziki alanda yapılan değişimlerle birlikte hastanemizdeki hasta memnuniyeti üst düzeye ulaşmıştır.Sarayönü Devlet Hastanesi; Fatih Mah. Yalçın Cad. Sarayönü / Konya adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0332 617 15 15 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Laboratuvar Sonuçlarınızı öğrenmek için yukarıdan Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren bağlantısına tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kategori: Konya, Konya Devlet Hastaneleri, Randevu

Sarayönü Devlet Hastanesi Randevu

Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2016 Hastane Randevu - Hastane Bilgileri ve İnternetten Online Hastane Randevu Alma Hakkında Herşey