Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver :

BerbatKötüNormalİyiHarika
Zübeyde Hanım Doğumevi logo

Zübeyde Hanım Doğumevi randevu; online randevu ve telefonla randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, hastanenin adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında yorumlar, hastane haritası

Hastane: Zübeyde Hanım Doğumevi
Telefon Numarası: 0224 233 38 39
Faks: -
Randevu Telefonu: 182
Adres: Hüdavendigar Mahallesi, Hat Caddesi, No: 2
İlçe / İl: Osmangazi / Bursa
İnternet Sitesi: http://www.zhd.gov.tr
Laboratuvar Sonuçları: Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al
Reklam:
Doktor Çalışma Saatleri: Doktor Çalışma Saatlerini Öğrenmek için Tıklayınız
E-Posta: -

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Bursa Zübeydehanim Dogumevi; 1981 yilinda 125 yatak kapasitesi ile brans hastanesi olarak kurulmustur. Hastanemiz Türkiye`nin dördüncü büyük kenti olan Bursa ve ilçeleri basta olmak üzere Güney Marmara`da Bilecik`ten Balikesir`e, Kütahya`dan Çanakkale`ye kadar uzanan hasta basvurularini karsilayan bölgesel bir nitelige sahiptir. Hastanede 1 adet Acil poliklinik, 5 adet jinekoloji poliklinigi, 4 adet gebe takip poliklinigi ve 1 adet de aile planlamasi poliklinigi mevcuttur. Ayrica kadin dogum uzmanlari disinda yeni doganlar için bebek servisi ve çocuk uzmani doktorlari, infertilite veya diger sorunlu gebelikler için genetik uzmani, kist veya tümöral kadin hastaliklari için ise patoloji laboratuari ve uzmanlari mevcuttur. Hastanemizde Nisaiye 1,Nisaiye 2, Dogum 1, Dogum 2, Septik, Bebek seklinde isimlendirdigimiz 6 ayri servisimiz; ameliyathanemiz, dogum salonumuz ve Uyandirma ünitemiz mevcuttur.

Hastanemizde 29 Kadin Dogum Uzmani, 3 Çocuk Hastaliklari Uzmani, 1 Radyoloji Uzmani, 5 Anestezi Uzmani, 1 Bakteriyoloji, 1 Biyokimya, 2 Patoloji ve 1 de Genetik Uzmani vardir. Ayrica 1 Eczaci, 9 Pratisyen Hekim, 1 Biyolog, 1 Diyetisyen, 1 Psikolog, 1 Çocuk Gelisimcisi, 1 Sosyal Çalismaci, 3 Tibbi Teknolog, 61 Hemsire, 77 Ebe ve 14 Saglik Memuru, 18 Laboratuar Teknisyeni, 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Patoloji Teknisyeni, 3 Tibbi Sekreter bulunmaktadir. Spinal, epidural blok teknigi veya genel anestezi altinda yapilan sezaryen operayonu, vakum veya epizyo açilmasi ile yapilan müdahaleli dogum veya sadece ebe kontrolü altinda olan normal dogum yolu ile yaptirilan dogumlar sonucu yalnizca hastanemizde günde ortalama 45 dogum gerçeklestirilmektedir.Hastanemizde yatak isgal orani %92`dir.Zübeyde Hanım Doğumevi; Hüdavendigar Mahallesi, Hat Caddesi, No: 2 Osmangazi / Bursa adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0224 233 38 39 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Laboratuvar Sonuçlarınızı öğrenmek için yukarıdan Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Öğren bağlantısına tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kategori: Bursa, Bursa Devlet Hastaneleri, Randevu

Zübeyde Hanım Doğumevi Randevu

Hastanemizden 182 telefonla randevu ve online merkezi hastane randevu sisteminden randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu Alma: 182 Telefon numarasını arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, poliklinik, doktor, randevu tarihi ve saatini söyleyerek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu Alma: Yukarıdan Online Randevu bölümündeki bağlantıya tıklayarak açılan sistem üzerinden giriş yaparak, online randevu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2016 Hastane Randevu - Hastane Bilgileri ve İnternetten Online Hastane Randevu Alma Hakkında Herşey