Memorial Ataşehir Hastanesi

Memorial Ataşehir Hastanesi logo
Hastane: Memorial Ataşehir Hastanesi
Telefon Numarası: 0216 570 66 66
Faks: -
Randevu Telefonu: 0216 570 66 66
Adres: Küçükbakkalköy Mah. Kubilay Sok. No:1
Ataşehir / İstanbul
İnternet Sitesi:
Online Randevu: Hastaneye Online Randevu Al
Sponsor Bağlantılar:
E-Posta: -

Açıklamalar

Ataşehir Memorial Hastanesi adres, telefon numarası, randevu alma, online randevu, hastane hakkında tüm bilgiler

İstanbul Ataşehir ilçesinde bulunan Memorial Ataşehir Hastanesi 2010 yılında yüksek teknoloji cihazlarla, hastaların konforlu sağlık hizmeti almak için hizmete girmiştir. İstanbul Anadolu Yakasında 22.000 m2 alan üzerinde bulunan hastanede 144 yatak kapasitesi bulunuyor.

Kalp ve Damar Cerrahisi, Organ Nakli, Tıbbi Onkoloji, da Vinci Robotik Cerrahi ve Tüp Bebek başta olmak üzere tüm branşlarda hizmet veren hastane, Koroner Yoğun Bakım, Genel Yoğun Bakım, KVC Yoğun Bakım ve Yenidoğan Yoğun Bakım Üniteleri, Koroner Anjio, Anjio servisi ve tam donanımlı ameliyathaneleri ile teknolojinin ulaştığı en ileri düzeyde tanı ve tedavi hizmeti veriyor.

Organ Nakli Merkezi’nde yapılan karaciğer ve böbrek nakli ameliyatlarında dünya ortalamasının üstünde başarıya sahip olan Memorial Ataşehir Hastanesi’nin Tüp Bebek Merkezi, Memorial Sağlık Grubu’nun İstanbul Anadolu yakasındaki tüp bebek tedavi üssü olarak hizmet veriyor.

Tıbbi Onkoloji Bölümü’nde; kanser tanı ve tedavi süreçlerinin tüm aşamalarında hizmet sunuluyor. Ataşehir’de uygulanan modern tedavi yöntemleriyle kanser hastalığı ile mücadele en etkin şekilde gerçekleştiriliyor.Harita

Hastanedeki Klinikler

Hastanede bulunan klinik bilgileri henüz eklenmemiş.